Uus nädal.
Seitsmes  päev 


Annan Jannele täna blogimisel vaba õhtu-õpetaja läks õpilastega kinno muinasjuttu ("Kaunitar ja koletis")
vaatama.
Kuna mõned päevad tagasi sain just prakimise eest trahvi, siis ei raatsigi nüüd väga lõbustuste peale kulutada.

Tänane koolipäev algas meil hilinemisega, ei arvestanud sellega, et nüüd on meil auto elamisest tükk maad eemal.
Olime jõudnud põgusalt oma tööjärge süveneda, kui avanes võimalus osa saada  lühikesest teooriatunnist. Õigemini anti õpilastele üks ülesanne,selleks oli puust taburetile pehmenduse konstrueerimine. Tahvlile kuvati ligikaudne skeem, mis, kuidas, kuhu käib ja õpilastel oli siis vaja ise valida vastava tugevusega poroloonid. Laual olid kaks valmis tööd—üks vildakas ja teine vähe viisakam, õpilaste eesmärgiks seatakse see viimane. Raamiks  kasutatakse Ikea-st ostetud tabureti raami ja maksab see kõigest 13 eurot Tabureti põhi, kus on näha, et on lisatud vineer  ja soomepapp,et polster külgedelt sisse ei vajuks


Edasi kulges päev oodates juhendaja Virvet, kes oli täna eriti hõivatud.
Vähemalt  minul kulus see aeg autoistmele pealistusmaterjali valides.
Märkamatult oli saabunud lõuna, vahele jäid veel mõned kohvipausid. Enne lõunale minekut külastasime koolis asuvat õpilastööde müüginurka. Jälle natuke ideid, kuidas osakond saaks õpilaste töödele väljundi leida.

Ülemisel pildil on sama odav Ikeast ostetud taburet,mida on siis õpilased tunnis tuuninudKui materjalid olid välja valitud, siis läks lõikumiseks. Tiina lõikamisest osa ei võtnud, tema harjutas järjekindlalt täisnurkade õmblemist.
Lõpetasime täna varem ja nõnda see päev läbi saigi.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist